Alpe d’HuZes komt er nu snel aan

Nog een paar weekjes en dan is het zover. Op 6 juni 2013 zullen onze leden Edwin en Michiel Torn, samen met hun broers Johan en Erik en zus Lianne, hun beste beentje voor zetten voor de stichting Alpe d’Huzes. Zij doen dit onder de toepasselijke naam: Team TORNado.

De stichting Alpe d’HuZes is opgericht om kankerpatiënten te helpen, een eerbetoon te geven aan overledenen, en mensen die doelloos het woord misbruiken hierop attenderen. Zoals hun vader vocht om deze ziekte te overwinnen, zo zullen zij proberen op 1 dag zes keer de beroemde Alpe d’Huez te bedwingen.

Volg het voorbeeld van vele andere dammers en wordt supporter van Edwin, Michiel en de stichting.

Wilt u hen sponsoren? Kijk dan even op:
Pagina Edwin: http://deelnemers.opgevenisgeenoptie.nl/acties/edwintorn/edwin-torn/
Pagina Michiel: http://deelnemers.opgevenisgeenoptie.nl/acties/michieltorn/michiel-torn/

Dit bericht is geplaatst in Actueel. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.