De zomertoernooien zijn begonnen!

De tijd van de zomertoernooien is weer aangebroken. Vier mannen hebben de eer om ons te vertegenwoordigen in het Bobolitoernooi van Bunschoten, in het verleden wellicht beter bekend als het Barnsteentoernooi. Edwin de Jager, Dirk van Schaik sr, Matthijs Broek en Ronald Wisse begonnen alle vier met een remise, uitslagen waar ze ongtwijfeld met verschillende gevoelens op terugkijken.

Het toernooi telt 7 ronden en duurt t/m 13 juli. Uitslagen, verslagen, partijen en andere zaken van het toernooi zijn te volgen via de website http://www.damclubbunschoten.nl/boboli2012/toernooi.htm en via Toernooibase.

Kees Romijn vertegenwoordigt onze club momenteel in Parthenay. Na vier ronden staat hij op een prima score van 6 uit 4 met alleen een nederlaag tegen GMI Jean-Marc Ndjofang. Het toernooi met dagelijks live partijen is te volgen via de site http://dammeur.fr/Parthenay2012/ en via Toernooibase. Het toernooi duurt t/m zaterdag 14 juli en telt maar liefst elf ronden.

Dit bericht is geplaatst in Toernooien. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.