Sterk bezet Oudjaarstoernooi

Voor Van Stigt Thans werd het damjaar 2022 afgesloten met het fameuze Oudjaarstoernooi. Door Corona werd deze traditie ruw onderbroken, maar nu het weer mocht was de opkomst overweldigend. Niet minder dan 25 spelers genoten van de oliebollen, appelflappen en het sneldammen. Mogellijk was dit het sterkst bezette toernooi dat ooit op onze club is gehouden.  

Er werden negen ronde Zwitsers gespeeld. Nadat de kruitdampen waren opgetrokken en de versnaperingen verorberd werd de ranglijst opgemaakt. Winnaar van het toernooi werd Rob Clerc met 15 uit 9. Op één puntje werd Ron Heusdens tweede en Dirk van Schaik jr. met 13 uit 9 derde. Uiteindelijk gingen alle deelnemers met een prijs naar huis.

De volledige uitslag is uiteraard te vinden op Toernooibase

Dit bericht is geplaatst in Interne competitie. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.