Schiedammers doen het goed in halve finales

Zaterdag 17 januari werden de derde en vierde ronde gespeeld voor de halve finales van het NK en onze clubgenoten blijven het goed doen. In groep D gaan Anton van Berkel en Jeroen Kos na twee remises aan kop met 5 uit 4, op de voet gevolgd door Waldo Aliar die o.a. won van Daaf Kasse en Kees Romijn die won van Wim Kalis.

In groep E gaat Frits Luteyn aan kop door zijn prima eerste dag te vervolgen met twee remises. Peter v.d. Stap volgt met 5 uit 4 en staat vanwege een plusje alleen op de 2e plaats. Henk de Witt, die begon met twee nederlagen, herstelde zich goed mede door een overwinning op Roep Bhawanibhiek.

Zaterdag 31 januari volgen rondes 5 en 6, ook in de Brug in Schiedam.

Dit bericht is geplaatst in Toernooien. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.