Inhaalronde Schiedams kampioenschap

Vrijdag 17 mei werd een inhaalronde voor het Schiedams kampioenschap gespeeld met een beperkt aantal wedstrijden. Dat komt mede doordat een aantal van onze spelers ook op diverse andere toernooien zoals Salou en Deventer actief zijn.

In de hoofdklasse waren er vier partijen. Drie daarvan eindigden in een puntendeling, nl. Hans Lansbergen-Agita Marterere, Gerrit van Mastrigt-Edwin Torn en Ton Burgerhout-Wim Vrijland. De enige overwinning kwam op naam van Ron Heusdens die hekkensluiter Michiel Torn met veel pijn en moeite er onder kreeg. In de stand is Ron koploper Frits Luteyn nu op twee punten genaderd, maar waar Frits al is uitgespeeld heeft Ron nog twee partijen te gaan.

In de eerste klasse deelde koploper Guido v.d. Berg de punten met Leo Mous. Fokke van Leijen profiteerde van een blunder van Frans Teijn die daarmee zijn kans op promotie in rook zag opgaan. Rob v.d. Bos tenslotte klom na een overwinning op Peter van Stijn naar de vierde plaats.

 

Voor de actuele stand kunt u terecht op toernooibase.

Dit bericht is geplaatst in Kampioenschap van Schiedam. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.