Ron Heusdens en Linda Schnieders naar NK

Op de slotdag van de kwalificatietoernooien wisten onze clubgenoten Ron Heusdens bij de mannen en Linda Schnieders bij de vrouwen zich te plaatsen voor het NK.

Voor Linda was de opdracht eenvoudig. In de slotronde niet verliezen van Barbara Graas. Dat gebeurde ook niet, het resultaat was een remise.

Voor Ron was plaatsing wat ingewikkelder. Op voorhand was niet duidelijk of twee remises zouden volstaan. Na veel gereken bleek dit wel het geval. Door remises tegen Ben Provoost en Anton van Berkel eindigde Ron vierde, precies genoeg voor kwalificatie.

De finale van het NK bij de heren vindt dit jaar plaats in Steenwijk, van 5 tot en met 13 april. Speellokatie is De Meenthe, Stationsplein 1 in Steenwijk. Het NK dames begint op 13 maart en wordt gespeeld in Zoutelande. De laatste ronde is 19 maart.

Dit bericht is geplaatst in Toernooien. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.